Anna oma ideedele elu

Kuidas dekoreerida suveüritusi?

Kui palju ja mida oleks vaja, et saavutada parim atmosfäär pidulikule või siis hubasele suveüritusele?

Ausalt öelda peab tunnistama, et mitte palju. Suvi on aeg mis köidab meid juba enda värvide ning lopsakusega ning ainuke asi mida korraldaja või dekoreerija peab seal juures tegema, on see kõik nähtavaks tuua.

Edasi

Suvi on imeline aeg kui piisab ürituse silmapaistvaks tegemiseks ainult valgusest. Variante on mitmeid. Alustades küünaldest kuni valguskettide ja mööbliesemeteni välja.

Tähtis on leida sündmuse kese ja elemendid, mis vajavad välja valgustamist. Siin kohal ei tohiks ka ära unustada teerajad, mis on nii suunavad kui ka ohutut teekonda pakkuvad.

 

Lauakaunistuste osas saab olla loov nii taimede, lillede kui ka valguselementidega.

Kui on soov luua hubast ja mugavat keskkonda siis kindlasti valida soojad toonid, mis on kollaka valgusega. Kui aga on tegemist ööpeo ja festivali ürtusega, võib julgesti vaadata värvilisi ja sinakamaid toone.

 Seega on tähtis teada, mis on ürituse eesmärk ning missioon.

Kõige olulisem kindlasti, on vaja teada  kellele üritust korraldatakse. Sest nagu öeldakse, on ikkagi inimesed need, kes loovad vastava õhkkonna peol. Aga äärmiselt tore on anda aluspõhi, et kõik tunneks ennast mugavalt ja naudiks seda õhtut!

 

Loome koos

Ainult läbi koostöö võib sündida midagi imelist ja uudset. Täpselt midagi sellist mida Teil vaja ja mul anda.

kadi@nomdesign.ee

tel: +372 5691 3588

Share This