Anna oma ideedele elu

Kuidas paigutada mööblit järgides Feng Shui reegleid

Feng Shui on iidne teadus mis on originaalselt pärist Hiinast, Tema põhieesmark oli luua elav ja harmooniline keskkond. See harmoonia saavutati tänu energia voolamise läbi objektide mis lõid terviku. Iga element pidi täiendama teist et saavutada keskkond mis oleks elav. Selleks et luua keskkond endale ja oma pereliikmetele, mis oleks täis harmooniat, heaolu ja rahu, on hea paigutada oma möövel vastavalt Feng Shuile

Edasi

 

Hästi paigutatud mööbel on võti saavutamaks mugavust ja ruumi korrekset kasutust. See annab su kodule ruumika ja viimistletud välimuse.

Järgida tuleks ainult teatuid feng Shui printsiipe nagu Energi liikumine(flow of chi) toetav paigutus ( power setting) ja selge käigutee(distinct pathway)

 

Energia Liikumine:

 

Selleks et energia saaks liikuda tuleb paigutada mööbel nii, et see saadaks välja positiivset energiat ja parandaks selle liikumist. Sa diivani ja tugitoolide komplekti oleks hea paigutada ringikujuliselt, mis soodustaks vestluste arendamist kõikide inimeste osalusel ja annab püsiva chi liikumis voolu.

Vältida tuleks asetust, kus toolid on vastakuti, et istutakse näoga üksteisepoole. See võib käivitada konflitide teket.

 

Toetav paigutus.

 

Kui Sa soovid järgida Feng Shui reegleid siis mööbel ei tohiks olla seljaga ukse ega akna poole. Soovitav on et tähtsamad mööbli esemed nagu diivani komplekt , kapid on seljaga vastu seina. Hea oleks et inimstel on võimalus vaadata ust, väljapääsu. Kui see võimalus puudub siis võib olukorra lahendada nii et kapi või seina peale on võimalik peegel panna, et inimesed näeksid peeglist ust.

See olukord ei kehti küll magamistoas, kus ei soovitata panna voodit otsaga(jalgade osaga) suunaga ukse poole.

 

Selge Käigutee

 

Käigutee ühest ruumist teise peaks olema puhas, selleks et energia saaks liigelda. Vaata üle et käigutee ukseni oleks vaba. Jäta ruumi mööbli ja seina vahele ning paiguta lambid ja riiulid teravatesse nurkadesse.

 

 

Feng Shui soodustab kerget ruumikat elamist kus on vähe mööblit aga kõik omavad oma eemärki ja on hästi läbmõldud oma otstarbelt. Hoia ruumid ja pinnad puhtad ja selged.

Mööblit valides vaata asju mis on õhulised. Nii nagu õhk nii ka energia peaks saama liigelda ümberringi esemete.

 

Väldi nurgelist mööblit või tasakaalusta seda teiste ümaravormiliste esemetega.

Ära hoia kodus katkiseid asju, ega asju mis on negatiivsete mälestuste või kogemustega.

 

Lisaks võid appi võtta kujundamisel Feng Shui Bagua kaardi mis kaardistab ära ruumi 8sektoriks- need tähistavad erinevaid eluvaldkondi ja võivad aidata ka värvivalikul.

 

Loome koos

Ainult läbi koostöö võib sündida midagi imelist ja uudset. Täpselt midagi sellist mida Teil vaja ja mul anda.

kadi@nomdesign.ee

tel: 372 5691 3588

Share This